Józef Pliszka 21-504 Rokitno Pratulin 45 kom: 505-134-387

Agroturystyka w Pratulinie

Okazja do spędzenia czasu z rodziną, znakomitego relaksu na świeżym powietrzu oraz podziwianie piękna otaczającej przyrody z pewnością znajdą niejednego amatora. Dysponujemy łódkami wyposażonymi w silniki, co stwarza doskonałą możliwość zorganizowania rodzinnej wyprawy rzeką Bug. Polecamy wycieczkę na malutką, piaszczystą plażę. Zabawa w jasnym piasku może być frajdą zwłaszcza dla maluchów. ...a po bardzo intensywnie spędzonym dniu, można wybrać się na długi spacer po pratulińskich łąkach i typowo wiejskich okolicach. Rozkwitająca wszędzie bujna zieleń, ciepłe słońce, wspaniały nastrój budowany przez śpiewające ptaki, obfitość pachnących kwiatów i świeżość natury... ... wprost wymarzona sceneria.

Lipcowy upał, palące słońce to wystarczające powody, aby skusić się na orzeźwiającą kąpiel w pratulińskim jeziorku. Ponadto, słońce w Pratulinie opala wcale nie gorzej niż nad Morzem Śródziemnym (sprawdzono i potwierdzono!). Znacznie swobodniejsze niż wytworne bale, a jednak są wspaniałą rozrywką i dają niezapomniane wrażenia bez konieczności zakładania krępującego stroju oraz czynienia niezwykle skomplikowanych przygotowań. Oto urok przyjęć pod gołym niebem.

Szum ciepłego letniego wiatru...pieczone kiełbaski...zapach ogniska... i wszędobylskie komary. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Kameralna imprezka przy ognisku w doborowym towarzystwie, pod niebem rozświetlonym przez gwiazdy i księżyc, jest zawsze mile widziana.

Na specjalne życzenie gości pieczemy prosię na rożnie w ognisku.

Pratulin to miejsce położone z dala od ruchliwych ulic, miejskich spalin, dymiących kominów... ...jest to obszar ekologiczny, pozbawiony szkodliwych zanieczyszczeń. Takie położenie stwarza wprost doskonałe okoliczności do zbioru różnorodnych ziół, a także polnych kwiatów i rozmaitych traw, w które obfitują tutejsze pola i łąki. Własnoręcznie wykonany oryginalny bukiet, po powrocie do domu, może przez długi czas zdobić wnętrze oraz przypominać wakacyjną atmosferę.