Józef Pliszka 21-504 Rokitno Pratulin 45 kom: 505-134-387

Agroturystyka w Pratulinie

ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA:

  • Święta - Istnieje również opcja zorganizowania uroczystości przez Nas, bazujemy na regionalnych ekologicznych produktach.
  • Andrzejki, Sylwestra
  • Ferie - u Nas zawsze mnóstwo śniegu:) naturalne lodowisko, mała górka dla początkujących narciarzy, naturalne przestrzenne tereny umożliwiają uprawianie narciarstwa biegowego, nauka wędkowania podlodowego, organizujemy kuligi, przepiękne tereny na spacery, a wieczorami czas uprzyjemnią chwile spędzone przy kominku
  • Weekendy - jeśli poszukują Państwo miejsca na tzw. restart od codziennej gonitwy, u Nas z pewnością Państwo odpoczną (a podróż z Warszawy do Nas to tylko 2,5godz.) gdyż można znaleść u Nas ciszę, spokój i prywatność
  • Wakacje - super aktywny wypoczynek wśród przepięknej naturalnej przyrody

Na noclegi zapraszamy Państwa do Naszych domów położonych bezpośrednio nad starorzeczem. Są to drewniane domki z pięknymi widokami na przepiękne krajobrazy. Domki w pełni wyposażone, wraz z kuchniami oraz łazienkami, ogrzewane kominkami, latem klimatyzowane.

Proponujemy Państwu również przepyszną tradycyjną kuchnię. Posiłki przygotowywane są na bazie regionalnych ekologicznych produktów. Naszą specjalnością jest karkówka w kiszonej kapuście na słodko, czy wykwintny blacharz z sosem grzybowym. Posiłki przygotowywane są na bieżąco więc są świeże, ciepłe i obfite! Dbamy o to, aby każdy od stołu odszedł z pełnym brzuszkiem. Bo u Nas stawiamy pełne gary na stole a Nasi goście jedzą tyle, ile dadzą radę! Bo u Nas dokładka to coś naturalnego.

Z nami napewno Państwo odpoczną a przede wszystkim przeżyją niesamowitą przygodę!!!